Biuro Lubelskiej Izby Lekarskiej

Adres

ul. Chmielna 4, 20-079 Lublin
NIP 712-19-35-182

Sekretariat

pokój: 302
tel: 81 536 04 50
fax: 81 536 04 70
e-mail: sekretariat@oil.lublin.pl

Dyrektor

Leszek Kubicz
e-mail: dyrektor@oil.lublin.pl
tel: 81 536 04 50
tel.kom: 501 935 780

Radca Prawny

mec. Alicja Lemieszek
pokój: 406
tel: 81 536 04 72
porady po telefonicznym umówieniu
 
mec. Leszek Kubicz
pokój: 302
tel: 81 536 04 50
tel.kom: 501 935 780
e-mail: leszek.kubicz@oil.lublin.pl

Porady prawne udzielane są od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 po telefonicznym umówieniu, tylko w zakresie wykonywania zawodu lekarza i lekarza dentysty oraz działalności samorządu zawodowego.

Rzecznik Prasowy

Marek Stankiewicz, tel.: 531 696 617, 519 714 286

Rejestr Lekarzy

pokój: 308, tel: 81 536 04 85, fax: 81 536 04 69,
e-mail: rejestr.lekarzy@oil.lublin.pl

Rejestr Praktyk Prywatnych

pokój: 309, tel: 81 536 04 52, 81 536 04 53,
e-mail: praktyki.prywatne@oil.lublin.pl

Ubezpieczenia

pokój 401, tel: 81 536 04 77,
e-mail: ubezpieczenia@oil.lublin.pl

Sekretariat Komisji Kształcenia Medycznego

(staże podyplomowe, konkursy, doskonalenie zawodowe)
tel: 81 536 04 65, 81 536 04 87, fax: 81 536 04 78,
e-mail: kkm@oil.lublin.pl

Księgowość

pokój 304, tel: 81 536 04 79,
e-mail: ksiegowosc@oil.lublin.pl

Kasa

pokój 304, tel: 81 536 04 71

Składki

pokój 3, tel: 81 536 04 54,
e-mail: skladki@oil.lublin.pl

Kancelaria Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej

pokój 401, tel: 81 536 04 76,
e-mail: rzecznik@oil.lublin.pl

Kancelaria Okręgowego Sądu Lekarskiego

pokój 401, tel: 81 536 04 77,
e-mail: sad@oil.lublin.pl

Redakcja Medicus

pokój 405, tel: 81 536 04 73,
e-mail: medicus@oil.lublin.pl


Brakuje informacji, których szukasz? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz






Data wytworzenia: 2010-02-20
Odpowiada: Redaktor BIP LIL
Data udostępnienia: 2010-03-01
Udostępnił: Redaktor BIP LIL
Odsłon: 251
Data Autor Charakter