LIL w Olsztynie


W dniach 1-4 czerwca w Olsztynie trwa XI Kongres Polonii Medycznej oraz IV Światowy Zjazd Lekarzy Polskich. Uczestniczy w nim delegacja z Lubelskiej Izby Lekarskiej: prezes ORL Leszek Buk, wiceprezesi Monika Bojarska-Łoś i Dariusz Samborski oraz skarbnik Barbara Hasiec.

Więcej...

Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego


Grzegorz Pietras wiceprezes Okręgowej Rady Lekarskiej Lubelskiej Izby Lekarskiej, uczestniczył w środę 31 maja w uroczystym otwarciu 32. zjazdu Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, który odbywa się w Lublinie. Zjazd połączony jest z obchodami 100-lecia PTD.

Więcej...

Psychiatria w czasach przemian


Pod hasłem „Psychiatria i psychiatrzy w czasach cywilizacyjnych i mentalnych przemian” w Lublinie w sobotę zakończyły się XXIII Lubelskie Spotkania Naukowe.

Więcej...

Dzieciom bajki pisać


Komisja Kultury Okręgowej Rady Lekarskiej w Lublinie serdecznie zaprasza piszących lekarzy i lekarzy dentystów do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Poetycko-Literackim „Lekarze dzieciom”.

Na prace czekamy do 31 października 2023 r.
Uroczyste wręczenie nagród zaplanowano na 9 grudnia 2023 r.

https://kultura.oil.lublin.pl/vii-ogolnopolski-konkurs-poetycko-literacki-lekarze-dzieciom-2023//

Szczegóły dotyczące Konkursu zamieszczone są na stronie www.kultura.oil.lublin.pl

Lekarski Piknik Rodzinny - ruszają zapisy!


Komisja Rekreacji i Sportu Lubelskiej Izby Lekarskiej zaprasza 18 czerwca 2023 r. (niedziela) na Rodzinny Piknik w ośrodku MALIBU w Krężnicy koło Lublina

Więcej...

XII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Lekarzy i Studentów Medycyny


Lubelska Izba Lekarska i Uniwersytet Medyczny w Lublinie we współpracy z Lubelskim Towarzystwem Fotograficznym i Związkiem Polskich Artystów Fotografików Okręg Lubelski ogłaszają XII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Lekarzy i Studentów Medycyny.

Więcej...

Jubileusz 10-lecia Centrum Symulacji Medycznej w Lublinie


W środę 24 maja odbyły się jubileuszowe obchody X-lecia Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Była to okazja do podsumowań pracy centrum i podziękowań dla jej twórców, bo jak podkreślił rektor UM prof. Wojciech Załuska

Więcej...

Okręgowa Rada Lekarska – obradowała


W środę 17 maja w siedzibie Lubelskiej Izby Lekarskiej odbyło się XII posiedzenie IX kadencji Okręgowej Rady Lekarskiej. Obradom przewodniczył prezes ORL Leszek Buk.

Więcej...

IV Piknik Motoryzacyjny Lubelskiej Izby Lekarskiej


Piknik dnia 4.06.2023 w godzinach 9-18, ODTJ w Lublinie

Zapisy ruszyły !!!

Więcej...

Co w poz o genetyce wiedzieć trzeba


Komisja ds. Lecznictwa Otwartego Okręgowej Rady Lekarskiej w Lublinie  była organizatorem - razem z Lubelskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej -  spotkania na temat "Co wiemy, a czego nie wiemy o genetyce".

Więcej...
Wybierz numer strony z wiadomościami:

Archiwum

Archiwum - tematycznie