Karty MultiSport - aktualizacja informacjiWiadomość do osób, które są zainteresowane jeszcze opłaceniem Programu MultiSport na miesiąc czerwiec 2015. Kwoty, jakie użytkownicy powinni wpłacić odpowiadają kwocie danego typu karty według warunków zapisanych w umowie, zgodnie z dofinansowaniem Izby.

Wpłaty dla osób już posiadających karty Multisport będą przyjmowane maksymalnie do 7 czerwca włącznie.

 

 

Zaznaczamy, iż nowe karty przyjdą z opóźnieniem kilkudniowym i użytkownicy wyrażają na to zgodę. Opłata będzie pobrana za pełny miesiąc.

 

Mając na względzie zainteresowanie kartą MultiSport, w drodze wyjątku, wpłata za czerwiec zostanie przyjęta poza systemem.

 

W związku z tym bardzo proszę o dokonanie na poniższy nr konta wpłaty tytułem:

 

1. W przypadku KONTYNUACJI TEGO SAMEGO TYPU KARTY:

Tytuł przelewu: Nazwa Firmy - Imię-Nazwisko Pracownika, dane osób dodatkowych (o ile takie występują), numery kart CHIP, typ karty - czerwiec 2015

2. W przypadku NOWYCH KART:

Tytuł przelewu: Nazwa Firmy - Imię-Nazwisko Pracownika, dane osób dodatkowych (o ile takie występują), typ karty- czerwiec 2015

 

Proszę o wpłatę na konto kwoty, która odpowiada cennikowi kart zawartemu w umowie.

 

Benefit Systems S.A.

ul. Fredry 6

00-097 Warszawa

61 1090 1030 0000 0001 1308 2674

 

Jednocześnie proszę o przesłanie potwierdzenia dokonanego przelewu na adres: m.jaroszewicz@benefitsystems.pl, ponieważ zgodnie z obowiązującymi procedurami takich czynności, musimy przekazać owo potwierdzenie do działu naszej księgowości odpowiednio opisane.

 

Proszę mieć jednocześnie na uwadze, iż przyjęcie płatności poza Platformą e-MultiSport nie jest standardowym rozwiązaniem w związku z tym, proszę o wyrozumiałość i uznanie jednorazowego charakteru dokonywanej operacji. Adres mailowy został aktywowany tylko na potrzeby wyżej wymienionej akcji. Po 30/06/2015 adres mailowy będzie dezaktywowany.

 

W kolejnym miesiącu opłaty należy dokonać poprzez stworzoną dla Państwa aplikację.

 

Szczegółowe informacje: Program dostępu do obiektów sportowych na terenie kraju dla członków LIL

Archiwum

Archiwum - tematycznie