Program dostępu do obiektów sportowych na terenie kraju dla członków LIL
Drodzy MultiSportowcy,

W tym wymagającym czasie zachęcamy Was do kontynuowania dbania o swoje zdrowie i aktywność fizyczną, byśmy – gdy tylko będzie to możliwe – mogli w formie powrócić do ulubionych ćwiczeń w obiektach sportowych.

Nieustannie pracujemy nad zapewnieniem Wam jak najbardziej atrakcyjnej oferty zajęć online, dzięki którym będziecie czuli się zmotywowani do regularnych ćwiczeń. Znamy się na tym nie od dziś i doskonale wiemy, jaką moc mają treningi grupowe. Tylko jak z nich korzystać w warunkach domowych?

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego profilu (MultiSport Polska) na Facebooku oraz Strefy MultiSport (www.kartamultisport.pl), gdzie znaleźć można informacje dotyczące nowości w Programie, takich jak dedykowane treningi online, prowadzone przez zespół profesjonalnych trenerów i instruktorów, jak również zajęć online obiektów partnerskich (które dla innych osób niż Użytkownicy MultiSport prowadzone są w trybie płatnym).

Strefa Użytkownika na www.kartamultisport.pl oferuje posiadaczom aktywnych kart MultiSport rozszerzoną bibliotekę ebooków i audiobooków, profesjonalne programy żywieniowe, treningi budujące zdrowe nawyki, podcasty z ekspertami oraz materiały edukacyjne. Nie zapominajcie też, że jako Użytkownicy MultiSport możecie codziennie korzystać z darmowej 60-minutowej jazdy rowerami miejskimi w ponad 30 miastach w całej Polsce. Pamiętajcie jednak o zachowaniu środków ostrożności.

W kwietniu udostępnimy w Strefie Użytkownika konsultacje trenerskie i dietetyczne, platformę do nauki języka angielskiego, materiały wideo i podcasty z psychologami oraz ekspertami od mindfulness, a także animacje sportowe dla dzieci i młodzieży. O kolejnych nowościach powiadomimy Was wkrótce.

Chcemy zaproponować Państwu możliwość automatycznego przedłużenia ważności karty o jeden miesiąc bez dodatkowych kosztów – każdy Użytkownik MultiSport, który dokonał lub dokona do 31 marca 2020 r. płatności za miesiąc kwiecień będzie miał automatycznie przedłużoną ważność karty aż do 31 maja 2020 r.

W celu znalezienia indywidualnego rozwiązania Państwa sytuacji prosimy o przesłanie zgłoszenia na Infolinię (bok@benefitsystems.pl, 22 242 42 42). Jesteśmy po to, by znaleźć najlepsze dla Was rozwiązania.

Dbajcie o siebie – nie tylko o zdrowie, ale też o kondycję fizyczną w tym czasie. Będziemy wracać do Was w kolejnymi propozycjami.

Zespół MultiSport

Aby uzyskać kartę należy wydrukować, wypełnić, podpisać i odesłać (e-mailem, faksem lub pocztą) do Izby deklarację przystąpienia do programu Multi Sport oraz oświadczenie do PIT.

Ceny udziału w programie uległy zmianie. Program oferuje 3 rodzaje kart.

* MultiActive - 8 wejść na obiekty w ciągu miesiąca – członek LIL płaci za kartę 32,95 zł miesięcznie (LIL dopłaca 30 zł), osoba towarzysząca 120 zł miesięcznie, dziecko do 15 roku życia 59 zł miesięcznie

* MultiSport Classic - jedno wejście na obiekty dziennie - członek LIL płaci za kartę 74,09 zł miesięcznie (LIL dopłaca 30 zł), osoba towarzysząca 160 zł miesięcznie, dziecko do 15 roku życia 67 zł miesięcznie

* MultiSport Plus - nielimitowana liczba wejść na obiekty – członek LIL płaci za kartę 91,05 zł miesięcznie (LIL dopłaca 30 zł), osoba towarzysząca 179 zł miesięcznie, dziecko do 15 roku życia 89 zł miesięcznie,

 

Okresem rozliczeniowym jest 1 miesiąc. Wpłaty dotyczącej danego miesiąca należy dokonywać co najmniej 10 dni przed jego rozpoczęciem na indywidualne subkonto wskazane przez Benefit Systems. Dystrybucją kart zajmie się też Benefit Systems.

Oferta dotyczy wyłącznie członków LIL i tylko tych, którzy nie zalegają ze składkami. Liczba kart, którą możemy zaoferować w stosunku do programu pilotażowego wzrosła ponad 3-krotnie, ale jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Listę uczestników programu będzie weryfikować co miesiąc LIL.

Karty są imienne, nie można ich odstępować. Przystępując do programu akceptujecie Państwo regulamin, dostępny na stronach Benefit Systems.

Księgowość LIL, wystawi posiadaczom karty druki PIT.

 

Adres mailowy, na który można przesyłać zeskanowaną deklarację:

komisja.sportu-imprezy@oil.lublin.pl

Faks 81 53 60 469

Adres 20-079 Lublin, ul. Chmielna 4, prosimy o dopisanie na kopercie „Karty Multi Sport”

 

Lista dostępnych obiektów na stronie Benefit Systems: http://www.benefitsystems.pl/multisport/obiekty

Archiwum

Archiwum - tematycznie