E-debata - Etyka w zawodzie lekarza

2010-09-28 09:31:20

28 września w godzinach 13.00- 14.30 o tym, czym jest bioetyka i co jest najważniejsze z jej punktu widzenia będą dyskutować eksperci na organizowanej przez Wolters Kluwer Polska debacie internetowej „Etyka w zawodzie lekarza”. Wezmą w niej udział tacy eksperci jak Prof. Jan Hartman z Zakładu Filozofii i Bioetyki UJ, Prof. Marek Wichrowski z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dr hab. Kazimierz Szewczyk z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, dr hab. Paweł Łuków, filozof, profesor w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego oraz dr n. medycznych Jerzy Jarosz, kierownik Zakładu Anestezjologii, Centrum Onkologii w Warszawie. E-debatę moderować będzie dr Weronika Chańska z Zakładu Filozofii i Bioetyki UJ.

Więcej...

Lekarskie Egzaminy Państwowe

2010-09-23 11:09:26

11 września odbył się Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Państwowy. W egzaminie uczestniczyło 87 lekarzy dentystów członków Lubelskiej Izby Lekarskiej.

Więcej...

Zaoczne studia doktoranckie z ekonomii

2010-09-07 16:10:13

W 2001 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zostały otwarte zaoczne studia doktoranckie z ekonomii: Gospodarka i Rynek - Instytucje Finansowe i Strategie Gospodarcze Firm. Oferta Wydziału kierowana jest do osób zajmujących się zawodowo zagadnieniami finansowymi, budowaniem strategii organizacji oraz polityką pieniężną i finansami korporacji. W bieżącym roku organizowana jest kolejna, VI edycja czteroletnich zaocznych studiów doktoranckich.

Więcej...

Archiwum

Archiwum - tematycznie