Biuro Lubelskiej Izby Lekarskiej

Adres

ul. Chmielna 4, 20-079 Lublin
NIP 7121935182

Adres skrytki na ePUAP:

/OIL_Lublin/SkrytkaESP

Sekretariat

pokój: 302
tel: 81 536 04 50
fax: 81 536 04 70
e-mail: sekretariat@oil.lublin.pl

Dyrektor

Leszek Kubicz
e-mail: dyrektor@oil.lublin.pl
tel: 81 536 04 50
tel.kom: 501 935 780

Zespół Radców Prawnych

mec. Leszek Kubicz - Koordynator Zespołu Radców Prawnych

e-mail: lkubicz@oil.lublin.pl

tel.: 81 536 04 50, 501 935 780

Obsługa prawna komisji:

1. Komisja Wykonywania Zawodu

2. Komisja Wyborcza

3. Mediator

4. Recznik Praw Lekarzy

5. Pełnomocnik ds. Zdrowia

dyżury: poniedziałek: 12:00 - 14:00; wtorek: 14:00 - 15:00

tel.: 81 536 04 50, 501 935 780

mec. Aleksandra Otawska-Petkiewicz

e-mail: aotawska@oil.lublin.pl

tel.: 81 536 04 75

Obsługa prawna komisji:

1. Komisja Stomatologiczna

2. Komisja ds. Konkursów

3. Komisja Kultury

4. Komisja Młodych Lekarzy

5. Komisja Socjalno-Bytowa

dyżur: czwartek: 10:30 - 13:30

tel.: 81 536 04 75

mec. Marlena Woś

e-mail: mwos@oil.lublin.pl

tel.: 81 536 04 76

Obsługa prawna komisji:

1. Komisja ds. Lecznictwa Otwartego

2. Komisja Rekreacji i Sportu

3. Komisja Kształcenia Kedycznego

4. Komisja ds. Lekarzy Seniorów

5. Komisja Bioetyczna

dyżur: środa: 10:00 - 13:00

tel.: 81 536 04 76

mec. Alicja Lemieszek

e-mail: alemieszek@oil.lublin.pl

tel.: 81 536 04 72

Obsługa prawna komisji:

1. Komisja Etyki

dyżur: środa: 13:00 - 14:00

tel.: 81 536 04 72

Godziny przyjęć lekarzy i lekarzy dentystów w sprawach dotyczących wykonywania zawodu -

w pozostałe dni po wcześniejszym umówieniu telefonicznym: 81 536 04 50

Rejestr Lekarzy

pokój: 308, tel: 81 536 04 85, fax: 81 536 04 69,
e-mail: rejestr.lekarzy@oil.lublin.pl

Rejestr Praktyk Prywatnych

pokój: 309, tel: 81 536 04 52, 81 536 04 53,
e-mail: praktyki.prywatne@oil.lublin.pl

Sekretariat Komisji Kształcenia Medycznego

(staże podyplomowe, konkursy, doskonalenie zawodowe)
tel: 81 536 04 65, 81 536 04 87, fax: 81 536 04 78,
e-mail: kkm@oil.lublin.pl

Księgowość

pokój 304, tel: 81 536 04 79,
e-mail: ksiegowosc@oil.lublin.pl

Kasa

pokój 304, tel: 81 536 04 71

Składki

pokój 3, tel: 81 536 04 54,
e-mail: skladki@oil.lublin.pl

Kancelaria Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej

pokój 401, tel: 81 536 04 77,
e-mail: rzecznik@oil.lublin.pl

Kancelaria Okręgowego Sądu Lekarskiego

pokój 401, tel: 81 536 04 77,
e-mail: sad@oil.lublin.pl

Redakcja Medicus

pokój 405, tel: 81 536 04 73,
e-mail: medicus@oil.lublin.pl


Brakuje informacji, których szukasz? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz






Data wytworzenia: 2010-02-20
Odpowiada: Redaktor BIP LIL
Data udostępnienia: 2010-03-01
Udostępnił: Redaktor BIP LIL
Odsłon: 32602
Data Autor Charakter