Jacek Szkutnik

  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 8 kad.
  • Członek Okręgowej Rady Lekarskiej 8 kad. (od: 2018-03-24)
  • Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy 8 kad. (od: 2018-03-24)
  • Zastępca prezesa ORL 8 kad. (od: 2018-04-11)
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 7 kad.
  • Członek Okręgowej Rady Lekarskiej 7 kad.
  • Zastępca prezesa ORL 7 kad. (od: 2013-12-18)
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 6 kad.
  • Członek Okręgowej Rady Lekarskiej 6 kad.
  • Członek Okręgowej Komisji Wyborczej 6 kad. (od: 2012-03-19)
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 5 kad.
  • Zastępca Okręgowego Rzecznika Odp. Zawodowej 5 kad.