Maria Dura

  • Przewodniczący OKW 8 kad. (od: 2018-04-09)
  • Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy 8 kad. (od: 2018-03-24)
  • Członek Okręgowej Komisji Wyborczej 8 kad. (od: 2018-03-24)
  • Członek Okręgowej Rady Lekarskiej 8 kad. (od: 2018-03-24)
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 8 kad.
  • Członek Naczelnej Rady Lekarskiej 7 kad. (od: 2014-03-21)
  • Krajowa Komisja Wyborcza 7 kad. (od: 2014-03-21)
  • Skarbnik ORL 7 kad. (od: 2013-12-18)
  • Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy 7 kad.
  • Członek Okręgowej Komisji Wyborczej 7 kad.
  • Członek Okręgowej Rady Lekarskiej 7 kad.
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 7 kad.
  • Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy 6 kad.
  • Członek Krajowej Komisji Wyborczej 6 kad.
  • Sekretarz ORL 6 kad.
  • Przewodniczący OKW 6 kad.
  • Członek Okręgowej Rady Lekarskiej 6 kad.
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 6 kad.
  • Sekretarz ORL 5 kad.
  • Członek Okręgowej Komisji Wyborczej 5 kad.
  • Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy 5 kad. (od: 2005-11-05)
  • Członek Okręgowej Rady Lekarskiej 5 kad.
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 5 kad.
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 4 kad.
  • Zastępca sekretarza ORL 4 kad.
  • Członek Okręgowej Komisji Wyborczej 4 kad.
  • Członek Okręgowej Rady Lekarskiej 4 kad.