Marek Kos

  • Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy 8 kad. (od: 2021-02-16)
  • Członek prezydium ORL 8 kad. (od: 2018-04-11)
  • Członek Okręgowej Rady Lekarskiej 8 kad. (od: 2018-03-24)
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 8 kad.
  • Członek Okręgowej Komisji Wyborczej 7 kad. (od: 2013-11-23, do: 2014-05-20)
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 7 kad.
  • Członek Okręgowej Rady Lekarskiej 6 kad.
  • Członek prezydium ORL 6 kad.
  • Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy 6 kad.
  • Członek Okręgowej Komisji Wyborczej 6 kad.
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 6 kad.
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 5 kad.
  • Członek prezydium ORL 5 kad.
  • Członek Okręgowej Rady Lekarskiej 5 kad.