Marek Stankiewicz

  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 8 kad.
  • Członek Okręgowej Rady Lekarskiej 8 kad. (od: 2018-03-24)
  • Członek Okręgowej Komisji Wyborczej 8 kad. (od: 2018-03-24)
  • Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy 8 kad. (od: 2018-03-24)
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 7 kad.
  • Członek Okręgowej Rady Lekarskiej 7 kad.
  • Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy 7 kad.
  • Członek Naczelnej Rady Lekarskiej 7 kad. (od: 2014-03-21)
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 6 kad. (od: 2009-12-05)
  • Delegat na Krajowy Zjazd Lekarzy 6 kad. (od: 2009-12-05)
  • Członek Naczelnej Rady Lekarskiej 6 kad.
  • Członek Okręgowej Komisji Wyborczej 6 kad. (od: 2012-03-19)
  • Delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy 1 kad. (od: 1989-11-08, do: 1993-10-15)