Pielgrzymka śladami św. Jana Marii Vianey'aCzwartek 06.05.

Wyjazd w godzinach porannych, przejazd na obiadokolację i nocleg w Czechach.

Piątek 07.05.

Msza Św., śniadanie, przejazd do Paryża. Po drodze krótka wizyta w Reims. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicy Paryża.

Sobota – Niedziela 08-09.05. - PARYŻ

Po śniadaniach w hotelu całodzienne zwiedzanie Paryża: Msza Święta w Kaplicy Cudownego Medalika, wjazd na wieżę Eiffel'a, Pałac Inwalidów z grobem Napoleona. Spacer po dzielnicy Montmarte i Bazylika Sacre Coeur. W trakcie zwiedzania gorące obiadokolacje, rejs stateczkiem po Sekwanie, Powrót na nocleg w hotelu.

Poniedziałek 10.05. - PARYŻ

Po śniadaniu i Mszy Św. dalsze zwiedzanie Paryża: Louvre, La Cite z Katedrą Notre-dame, centrum Pompidou, gorąca obiadokolacja, wieczorem wyjazd w stronę Lourdes.

Wtorek 11.05. - LOURDES

Przyjazd do hotelu, czas wolny, obiadokolacja i nocleg do Lourdes. Wieczorem udział w nabożeństwie maryjnym z lampionami.

Środa 12.05. - LOURDES

Po śniadaniu, całodzienny pobyt w Lourdes: Droga krzyżowa, Msza Święta, czas wolny, kąpiel w wannach z cudowną wodą, udział w wieczornym nabożeństwie maryjnym z lampionami. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Czwartek 13.05. - LA SALETTE

Msza Święta, śniadanie i przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej w La Salette. Udział w nabożeństwie maryjnym, nocleg w hotelu.

Piątek 14.05. - ARS

Śniadanie i przejazd do Ars. Nawiedzenie Bazyliki Św. Jana Marii Vianney - Patrona Roku Kapłańskiego. Msza Święta. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Sobota 15.05.

Śniadanie, przejazd do Czech, obiadokolacja, nocleg.

Niedziela 16.05.

Śniadanie, wyjazd do Polski. Powrót w późnych godzinach nocnych.

 

CENA: 980,- zł + 320,- euro

 

Świadaczenia zawarte w cenie:

Przejazd autokarem, 9 noclegów – hotele, wyżywienie wg programu, pilot na całej trasie, ubezpieczenie.

Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty: dopłaty do pokoju 1-osobowego, napoi do obiadokolacji, dodatkowych ubezpieczeń, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ( ok. 50,- euro) oraz przewodników miejscowych. Pilot wycieczki nie oprowadza turystów wewnątrz zwiedzanych obiektów.

 

 

Informacje u Diecezjalnego Duszpasterza Służby Zdrowia – ks. Wojciecha Iwanickiego –

tel.: 0- 663 983 783

 

Zapisy (wpłata 200 zł. do końca lutego 2010) w Biurze Podróży SUPER – TRAMP

Lublin ul. Ogrodowa 8/1 w godz. 10 – 16

tel.: 81 53 23 000

 

Archiwum

Archiwum - tematycznie