Konkurs fotograficzny Warmińsko-Mazurskiej Izby LekarskiejKto spędził tu niezapomniane chwile pływając po naszych jeziorach, kiedy wiatr owiewał twarze, bądź chadzając po naszych lasach dźwigał pełne kosze grzybów – powróci tu z pewnością. Pokażcie to innym.

W konkursie mogą brać udział prace wykonane w technice kolorowej, czarno – białej i w sepii, które nie były uprzednio nigdzie nagradzane i publikowane. Każdy uczestnik może nadesłać **do 5 pojedynczych zdjęć**. Przesłać należy również zapis elektroniczny. Zdjęcia tylko w formie cyfrowej lub tylko w formie papierowej nie wezmą udziału w konkursie.

Zdjęcie musi być wywołane na papierze fotograficznym błyszczącym o wymiarach od 20x30 do 30x40 i nie może zawierać daty nadrukowanej z „przodu” zdjęcia. Zaleca się przesyłanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości z uwagi na ich publikację (min. 6 Mp).

 

Organizator przewiduje nagrody 1, 2 i 3 stopnia oraz 5 wyróżnień, a podczas uroczystości ogłoszenia wyników i wręczenia nagród zostanie przygotowana wystawa, na której prezentowane będą fotografie konkursowe.

 

Regulamin konkursu na stronie:  www.wmil.olsztyn.pl

 

Inicjatorem pomysłu jest Kol. Beata Januszko-Giergielewicz

Organizatorzy konkursu: Kol. Anna Lella, Kol. Jarosław Parfianowicz, Kol. Bogdan Kula

Archiwum

Archiwum - tematycznie