Szkolenie z zakresu chorób nowotworowych układu moczowo-płciowegoTematyka szkolenia będzie obejmowała zagadnienia dotyczące przyczyn zachorowalności na choroby nowotworowe układu moczowo-płciowego, wpływu czynników zawodowych, objawów tych chorób, a także nowoczesnych metod leczenia, procedur postępowania z objawami chorób nowotworowych układu moczowo-płciowego oraz zagadnienia z dziedziny psychoonkologii. Podczas szkolenia prowadzone będą również zajęcia praktyczne z wykorzystaniem symulatorów do badania per rectum.

Najbliższe szkolenia w województwie lubelskim odbędą się w dniach 8-9 marca 2013 r. w Hotelu Korona Wellness&SPA****, Zemborzyce Tereszyńskie 97A, 20-515 Lublin i w dniach 19-20 kwietnia 2013 r. w Hotelu Koronny****, ul. Koszary 7, 22-400 Zamość.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapewnione jest również bezpłatne zakwaterowanie w hotelu i pełne wyżywienie. Każdy z uczestników otrzyma także bezpłatne materiały edukacyjne, broszury, ulotki i gadżety. Udział w szkoleniu gwarantuje uzyskanie 8 punktów edukacyjnych i jest potwierdzony certyfikatem.

Jednocześnie pragnę poinformować, że każdy lekarz może wziąć udział w szkoleniu tylko jeden raz.

W załączeniu przekazuję program szkolenia oraz bliższe informacje na temat Projektu. Więcej informacji na temat szkoleń, terminów i lokalizacji uzyskają Państwo na stronie internetowej Projektu: www.mezczyzna45plus.pl oraz pod numerem telefonu (22) 546-29-62 lub (22) 634-93-22 lub drogą elektroniczną: jolanta.meller@coi.pl, jagodaciesla@coi.waw.pl, b.szymczak@mz.gov.pl t.piotrowski@mz.gov.pl.

Zgłoszeń można dokonywać drogą elektroniczną na podane powyżej adresy e-mail, telefonicznie lub za pośrednictwem faksu pod numerem (22) 546-30-21.

Archiwum

Archiwum - tematycznie