VII Mistrzostwa Izb Lekarskich w golfieZawody odbędą się po raz drugi na najnowszym pełnowymiarowym polu Klubu Golfowego Sobienie Królewskie k. Otwocka. Impreza jest współfinansowana przez Okręgową Izbę Lekarską w Lublinie i Naczelną Izbę Lekarską oraz od strony sportowej przez Pierwszy Lubelski Klub Golfowy i firmę Pool Broker.

Mistrzostwa zaplanowane są nie tylko jako turniej golfowy, ale też praktyczne szkolenie i trening tej gry dla wszystkich zgłoszonych chętnych członków rodzin lekarskich oraz jako piknik rodzinny. Gra będzie się toczyć przez 2 dni na 18 dołkach pięknego, nowego pola położonego wśród lasów i łąk Mazowsza, w odległości tylko ok. 130 km od Lublina (ok. 5 km za Garwolinem skręt z DK 17 na Pilawę-Osieck-Sobienie Jeziory).

Prowadzonych będzie kilka klasyfikacji - główna dwudniowa dla lekarzy w formacie strokeplay netto oraz format „open” rozgrywany tylko w sobotę dla wszystkich uczestników, w tym zaproszonych gości. Dodatkowo w drugim dniu turnieju zostaną rozegrane widowiskowe konkurencje na najdłuższe uderzenie i uderzenie najbliżej dołka.

Tradycyjnie już w czasie turnieju będzie zorganizowana akademia golfa, do której zapraszamy wszystkich chętnych - koleżanki i kolegów lekarzy wraz z rodzinami. W ub. roku w kategorii „open” pierwsza była dr Dorota Cioczek, stomatolog reprezentująca Lubelską Izbę Lekarską. Mamy nadzieję, że sportowa atmosfera turnieju, nagrody i liczne niespodzianki pozwolą wszystkim uczestnikom ciekawie i zdrowo spędzić wolny czas na nowym polu golfowym.

UWAGA: Liczba miejsc w turnieju sobotnim „open” jest ograniczona. Prosimy o zgłoszenia do zawodów i do uczestnictwa w „szkółce golfowej” do 8.05.2014 r. do godz. 12-tej.

Planujemy start zawodów w piątek ok. 12-tej, w sobotę ok. 11-tej-mamy ograniczoną liczbę „tee-time” - decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Zgłoszenia przez email: a.czekierdowski@umlub.pl lub plkgolf@wp.pl

Zgłoszenia telefonicznie: Artur Czekierdowski (PLKG) 606-118-922

Jacek Grabski (Wierzchowiska GC) 605-332-041

Archiwum

Archiwum - tematycznie