Kursy doskonalące w zakresie opieki nad osobami starszymi dla lekarzy POZWsparciem w ramach projektu mogą zostać objęci lekarze podstawowej opieki zdrowotnej, pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej, fizjoterapeuci, opiekunowie medyczni oraz terapeuci środowiskowi. Szkolenia poszczególnych grup zawodowych realizowane są na podstawie programów kształcenia opracowanych przez zespoły ekspertów powołane w ramach Zespołu ds. gerontologii przy Ministrze Zdrowia.

 

W projekcie zaplanowane zostało przeszkolenie 2000 lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Kursy będą się odbywały w każdy weekend do 24 maja 2015 r.

w wybranych ośrodkach uniwersyteckich w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Lublinie i Białymstoku. Kurs jest bezpłatny (dodatkowo zwracane są koszty dojazdu i zakwaterowania), trwa 3 dni (21 godzin). Za udział w kursie lekarz otrzymuje 16 punktów edukacyjnych.

 

Dokładne terminy i miejsca kursów oraz więcej informacji o kursach

w serwisach:

 

Rekrutacja uczestników na wszystkie kursy prowadzona jest tylko i wyłącznie przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, ul. Kleczewska 61/63, 01-813 Warszawa. Zgłoszenia na kursy należy nadsyłać na adres: smr2@cmkp.edu.pl lub poczta tradycyjną.

 

Wykaz kursów (pdf)

Archiwum

Archiwum - tematycznie